شکرهمه محصولات

قیمت عمده شکر در آذربایجان شرقی

چرا قیمت عمده شکر در آذربایجان شرقی اهمیت دارد؟ %d8%b4%da%a9%d8%b1-1

قیمت شکر به چه عواملی بستگی دارد؟

آیا قیمت شکر آذربایجان شرقی رابطه مستقیم با فعالیت واحدهای تولیدی آن دارد؟

شکر

شکر یکی از مواد اولیه و پایه برای تولید بسیاری از محصولات غذایی است. شکر سفید فواید بیشماری برای انسان دارد. همه می دانیم که مصرف بیش از اندازه مواد قندی چه تأثیراتی بر بدن و سلامت انسان دارد. اما، نباید از این موضوع غافل شد که شکر یکی از مواد بسیار مقوی و نیاز بدن انسان است. جدا از نیاز و مصرف شکر توسط عموم مردم، شکر در کارخانجات پایه بسیاری از محصولات و مواد غذایی است.

مصرف شکر در ایران بسیار زیادتر از حد مجاز است. و یکی از استان های پرمصرف در زمینه  شکر استان آذربایجان شرقی است. البته، مصرف و استفاده شکر در آذربایجان غربی از اهمیت بسیار بسزایی برخوردار است، چرا که آذربایجان شرقی از  دسته استان هایی است که واحدهای تولیدی بیشماری در حوزه صنایع غذایی دارد و این واحدهای تولیدی به ماده شکر به عنوان یک ماده اولیه برای تولید بسیاری از تولیدات خود می نگرند.

مسئله شکر حل می شود؟!!

از اواخر بهار تا اوایل پاییز یکی از مسائل مهم دولت تدبیر و امید، مشکل کمبود شکر در استان آذربایجان شرقی بود. در پی نامه نگاری های انجام شده توسط فعالان اقتصادی حوزه صنایع غذایی منوط به متوقف شدن ۸۰ درصد واحدهای تولیدی استان در اثر کمبود شکر، خواستار حل موضوع و واگذاری این مسئله از جهاد کشاورزی به وزارت صنایع بودند.

بالاخره در اوایل پاییز سال جاری شکر به اندازه کافی وارد این استان شد و فعالیت واحدهای تولیدی غیرفعال دوباره فعالیت خود را از سر گرفتند.

به همان اندازه که کمبود شکر اهمیت دارد، به همان اندازه نیز قیمت آن اهمیت دار می شود. قیمت شکر یک مسئله بسیار جدی برای تمام دولت ها در ایران بوده است و هیچ وقت ثبات پیدا نکرده است. از جمله مواردی که باعث اختلال در قیمت شکر شده است، احتکار دلالان این حوزه بوده است که در پایان با دخالت دولت این مسئله موقتاً خاتمه می یابد.

برای اطلاع از قیمت عمده شکر در کانال تلگرام عضو شوید.


عرضه کننده:
علی حاجی پور
تلفن تماس:
۰۹۱۶۹۹۸۹۵۳۴
۰۹۳۸۷۸۰۲۱۱۰
ایمیل:

persian.sugarmarket@gmail.com

کانال تلگرام: t.me/sugarmarket
پاسخگویی ۸ صبح تا ۸ شب
قیمتها در کانال تلگرام درج شده اند،لطفاً فقط برای خرید و ثبت سفارش تماس بگیرید
برچسب ها

علی حاجی پور

ساکن خوزستان، شهرستان شوشتر تحصیلات: لیسانس مدیریت صنعتی، فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران گواهینامه مدیریتی از موسسه آموزش عالی بهار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تا اطلاع ثانوی قند و شکر سفید موجود نیست

لطفاً تماس نگیرید

قند و شکر قهوه ای نیشکر موجود است
اطلاع از قیمت قند و شکر قهوه ای در تلگرام
close-link
بستن