شکرشکر سفیدشکر فلهشکر قهوه ایهمه محصولات

فروش فوق العاده شکر سفید و قهوه ای به قیمت عمده از کارخانه

فروش فوق العاده شکر سفید و قهوه ای به قیمت عمده از کارخانه.فروش فوق العاده شکر سفید و قهوه ای به قیمت عمده از کارخانه

شکر سفید فله ۵۰ کیلویی زیر قیمت کارخانه.

و شکر قهوه ای در کیسه های ۵۰ کیلویی فله و ۹۰۰ گرمی نقش جهان.

فروش شکر سفید و قهوه ای

به بزرگترین مرجع فروش شکر سفید و قهوه ای خوش آمدید. بازار شیرین ایران در راستای حمایت از مصرف کننده، شکر سفید و قهوه ای را با قیمت کاملاً رقابتی به مشتریان خود عرضه می کند. شکر از پرمصرف ترین مواد خوراکی در بین ایرانیان است و بطور معمول روزانه مقادیر بسیاری شکر را چه بصورت مستقیم و غیرمستقیم به مصرف می رسانیم. بسیاری از ما از مصرف بیش از حد شکر و قند بااطلاع هستیم، اما هرگز مصرف آن را کمتر و یا قطع نکرده ایم. البته، اگر کسی مدعی عدم مصرف شکر هم باشد، باز هم در طول روز به اندازه کافی از طریق مواد غذایی صنعتی، ساکارز به بدن وی هجوم خواهد آورد.

 شکر قهوه ای مصرف کنیم

شکر سفید دارای مواد معدنی طبیعی نیست و در طول فرایند تولید شکر این مواد بصورت صنعتی به شکر اضافه می گردند. برخلاف شکر سفید، شکر قهوه ای دارای مواد معدنی طبیعی است که در فرآیند تولید از شکر جدا نمی شود. رنگ قهوه ای آن نیز گواه همین موضوع است. البته هر شکر قهوه ای، شکر ارگانیک نیست. شکر قهوه ای و ارگانیک دارای تاییدیه های ملی و بین المللی است و دستگاههای نظارتی آن را رصد می کنند. در حالی که شکر قهوه ای نامعتبر فاقد هرگونه گواهینامه داخلی و خارجی است و مکان تولیدی رسمی و شناخته شده ای ندارند. بازار شیرین ایران شکر قهوه ای اصیل ایرانی را با قیمت مناسب و با برند نقش جهان تقدیم مشتریان خود می نماید.

شکر سفید کیسه ۵۰ کیلویی

شکر قهوه ای بسته بندی ۹۰۰ گرمی

شکر قهوه ای کیسه ۵۰ کیلویی

برای اطلاع از قیمت محصولات به کانال تلگرام ما سر بزنید و یا تماس بگیرید.

برچسب ها

علی حاجی پور

ساکن خوزستان، شهرستان شوشتر تحصیلات: لیسانس مدیریت صنعتی، فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران گواهینامه مدیریتی از موسسه آموزش عالی بهار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن