خمیرمایههمه محصولات

فروش عمده خمیرمایه باکیفیت

فروش عمده خمیرمایه باکیفیت را از ما بخواهید. فروش عمده خمیرمایه باکیفیت

خمیرمایه از کی وارد زندگی بشر شد؟

این وبسایت فروش عمده خمیرمایه باکیفیت را در دستور کار خود قرار داده است.

خمیرمایه

خمیرمایه در واقع نوعی میکروارگانیسم ساخته شده صنعتی است. خمیرمایه قدمتی طولانی در زندگی بشر دارند. زمانی بشر دلیل علمی رخ دادن مخمرها را نمی دانست ولی به اثرات و تاثیرات این روش آگاه بود. شاید شما هم به یاد داشته باشید که مادربزرگ های ما در هنگام تهیه خمیر برای پختن نان، قستمی از خمیری را که دیروز بعد از پخت نان به جای گذاشته بود را به خمیر کنونی اضافه کرده و ورز می داد. این موضوع البته به خاطر فراموشی یا تنبلی وی نبوده، در واقع خمیری که دیروز کنار گذاشته و ترش شده بود، نقش همین خمیر مایه امروزی را ایفا می کرده است. مردمان قدیم دریافته بودند که هنگام پخت نان، خمیر استحکام خوبی ندارد و موقع پهن کردن با دست و نازک کردن آن، از هم جدا می شود. مخمرها باعث استحکام در شکل و ظاهر، ایجاد عطر و بوی خوش در نان، ایجاد ماندگاری طولانی تر در نان و بسیاری موارد دیگر می شود. این مجموعه، فروش عمده خمیرمایه باکیفیت را به سراسر ایران ارسال می کند، کافیست با ما در تماس باشید.

امروزه مخمرها نقش بسزایی در زندگی انسان دارند.

مخمرها

مخمرها باعث شکسته شدن اسید فیتیک موجود در سبوس گندم می شوند. اسید فیتیک با پیوستن به عناصری همچون، کلسیم، روی و آهن در بدن انسان، جسم را از این مواد حیاتی و معدنی بی بهره می سازد و باعث نقص در بدن انسان می شود.

برچسب ها

علی حاجی پور

ساکن خوزستان، شهرستان شوشتر تحصیلات: لیسانس مدیریت صنعتی، فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران گواهینامه مدیریتی از موسسه آموزش عالی بهار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن