خرید شکر

قیمت خرید شکر در شهرهای مختلف ایران را از ما بخواهید.

قیمت شکر چرا در حال تغییر است؟

شکر داخلی چه تفاوتی با شکر داخلی دارد؟

خرید و فروش عمده شکر

ورود شما را به بزرگترین مرجع خرید و فروش عمده شکر سفید ایرانی خوش آمد می گوییم. در هر جای ایران عزیز که هستید می توانید شکر ایرانی و تولید داخلی را به قیمت مناسب از ما دریافت کنید. شکر ارائه شده در بازار شیرین ایران بسیار مناسب بوده و زیر قیمت بازار می توانید آن را دریافت کنید. قیمت را میتوانید از طریق راه های ارتباط با ما، اطلاع یابید.

از خواص و مضرات شکر سفید بیشتر بدانیم:

خواص و مضرات شکر سفید

 آیا شکر مضر است یا مفید شکر سیستم ایمنی بدن را از کار می اندازد. ۱- پس از هر بار مصرف محصولات شکردار، گلبولهای سفید بدن (نوتروفیلها) از کار می افتند و تا ۲ الی ۵ ساعت بدن کاملا آماده آلوده شدن به هر نوع ویروس یا باکتری خواهد بود. طبق تحقیقات پس از هر بار خوردن چیزی شیرین سیستم ایمنی بدن تا ۷۵٪ کارایی خود را از دست می دهد و این دقیقا بهترین زمان برای فعال شدن میکروبها و ویروسها است.

عدم تعادل

۲-شکر تعادل مواد معدنی بدن را بر هم می ریزد. چرا ؟ شکر سفید ماده ای است فاقد ویتامین- فاقد مواد معدنی و فاقد فیبر. شکر ماده ای زائد است که بدن انسان قادر به هضم و جذب آن نیست از این رو برای اینکه ساختار ملکولی شکر شکسته شود بدن مجبور است از مواد معدنی محلول در بدن مصرف کند تا بتواند شکر را هضم کند . در نتیجه تعادل عناصر معدنی مثل کلسیم- منیزیوم – پتاسیم – سدیم و… را بر هم می ریزد.

ایجاد اضطراب و بی حوصلگی

۳-شکر سبب ترشح بیش از اندازه هورمون آدرنالین در بدن می شود. احساس اضطراب بیش از اندازه – آشفتگی و بد خلقی از نتایج آن هستند.
۴-شکر سبب بی حوصلگی است و کسانی که شکر مصرف می کند به هیچ عنوان میلی به ورزش کردن و فعالیت های بدنی ندارند.

کاهش هوش و ضعف سیستم بدن

۵-شکر در کودکان سبب کاهش هوش و پایین آمدن نمره های درسی است. 6-برخلاف آنچه پزشکان به شما می گویند خوردن چیزهای چرب تری گلیسیرید را بالا نمی برد بلکه این خوردن شکر است که تری گلیسیرید را بالا می برد !7-شکر باعث ضعف سیستم دفاعی بدن در برابر کلیه بیماریها میگردد. 8-شکر به کلیه ها آسیب می زند. عامل اصلی ایجاد سنگ کلیه مصرف شکر است. 9- عامل اصلی سنگ مثانه مصرف شکر است.
و …..

دکمه بازگشت به بالا
تا اطلاع ثانوی قند و شکر سفید موجود نیست

لطفاً تماس نگیرید

قند و شکر قهوه ای نیشکر موجود است
اطلاع از قیمت قند و شکر قهوه ای در تلگرام
close-link
قیمت شکر قهوه ای نیشکر اصل 9000 تومان. قیمت قند قهوه ای نیشکر 12000 تومان
حداقل ارسال 50 کیلو. ارسال به سراسر کشور. ارتباط در تلگرام  کانال تلگرام
سفارش در واتساپ
09169989534
بستن