شکرقندهمه محصولات

قیمت فروش انواع قند و شکر گل پونه

فروش انواع قند و شکر گل پونه در بازار شیرین ایران آغاز شد. اطلاع از قیمت فروش شکر و قند گل پونه خوزستان. شکر و قند گل پونه خوزستانقند-شکر-لیتانی کجاست؟

خوزستان یکی از استان های شیرین ایران است. شاید هم بهتر است بگوییم، خوزستان شکرستان ایران است. استان خوزستان اقلیمی مناسب برای کاشت نیشکر است. همانطور که می دانید، ۸ شرکت بزرگ کشت و صنعت نیشکر در این استان فعالیت می کنند و شرکت های پایین دستی بسیاری، از فرآورده های نیشکر برای ایجاد ارزش افزوده بهره می برند. یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کند، شرکت گل پونه خوزستان است.

گل پونه

شرکت گل پونه خوزستان در شهرک صنعتی شماره ۱ شوشتر واقع شده است. شرکت گل پونه خوزستان در زمینه تولید و بسته بندی محصولات غذایی فعالیت دارد. از زمینه های تولیدی این شرکت، تولید و بسته بندی قند شکسته و شکر می باشد. قند کله پس از خرد شدن به اندازه های کوچکتر بسته بندی می شوند. بسته بندی قند و شکر این مجموعه در اندازه های ۲۷۰۰ گرمی، ۹۰۰گرمی، ۴۵۰ گرمی، ۵ کیلویی به بازار عرضه می گردد.

هم اکنون برای ثبت سفارش و اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید.

برچسب ها

علی حاجی پور

ساکن خوزستان، شهرستان شوشتر تحصیلات: لیسانس مدیریت صنعتی، فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران گواهینامه مدیریتی از موسسه آموزش عالی بهار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن