ویناس

قیمت خرید و فروش ویناس نیشکر خوزستان

قیمت خرید و فروش ویناس نیشکر خوزستان چقدر است؟قیمت خرید و فروش ویناس نیشکر خوزستان

آیا می دانید ویناس چیست و چه کاربردی دارد؟

مرکز فروش عمده ویناس نیشکر کجاست؟

مرجع خرید ویناس باکیفیت کجاست؟

ویناس چیست و چه کاربردی دارد؟

آیا می دانید ویناس چیست و چه کاربردی دارد؟ ویناس به پسماند صنعتی کارخانه های تولید الکل از ملاس گفته می شود که به روش بایوتکنولوژی تهیه می شود. مواد تشکیل دهنده ویناس را حدود ۹۳درصد آب و ۷ درصد مواد نامحلول و خشک می باشد. ویناس PH اسیدی داشته و مقادیر زیادی سدیم و پتاسیم دارد. این محصول به دلیل وجود مخمرها در ترکیبات آن، دارای پتاسیم بالایی است و از آن می توان به عنوان کود پتاس نیز استفاده کرد. ویناس دارای EC بالایی است و در مکانهایی که EC پایینی دارند برای تقویت خاک می توان از آن استفاده کرد. همچنین ویناس دارای مواد مغذی مانند نیترات و فسفات است که به رشد گیاهان کمک شایانی می کند. برای اطلاع از قیمت خرید و فروش ویناس نیشکر می توانید به کانال تلگرام ما مراجعه کنید.

فروش ویناس مرغوب جنوب

بازار شیرین ایران به عنوان مرجع فروش مستقیم فرآورده های نیشکر، این افتخار را دارد که فروش ویناس مرغوب جنوب را در دستور کار خود قرار دهد. در اطلاعیه های بعدی بیشتر در مورد ویناس خواهیم گفت. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت خرید و فروش ویناس نیشکر خوزستان در کانال تلگرام عضو شوید یا برای ما پیغام بگذارید.

برچسب ها

علی حاجی پور

ساکن خوزستان، شهرستان شوشتر تحصیلات: لیسانس مدیریت صنعتی، فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران گواهینامه مدیریتی از موسسه آموزش عالی بهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تا اطلاع ثانوی قند و شکر سفید موجود نیست

لطفاً تماس نگیرید

قند و شکر قهوه ای نیشکر موجود است
اطلاع از قیمت قند و شکر قهوه ای در تلگرام
close-link
قیمت شکر قهوه ای نیشکر اصل 9000 تومان. قیمت قند قهوه ای نیشکر 12000 تومان
حداقل ارسال 50 کیلو. ارسال به سراسر کشور. ارتباط در تلگرام  کانال تلگرام
سفارش در واتساپ
09169989534
بستن