قندقند حبهقند شکستههمه محصولات

قیمت خرید و فروش قند شکسته نایلونی

قند شکسته چیست؟ %d9%82%d9%86%d8%af

چرا قند را شکسته خرید و فروش می کنند؟

قند شکسته نایلونی با چه قیمت خرید و فروش می شود؟

قند شکسته نایلونی بدون برند هم خرید و فروش می شود.

قند کله، قند شکسته!

در زمان های جلوتر همه قند را یا بصورت حبه ای و یا بصورت کله می شناختند. قند حبه که کلاً داستانی جداگانه دارد و فرآیند تولید آن کاملاً با تولید قند کله متفاوت است. همانطور که می دانید ساختار قند کله بسیار سخت تر از قند حبه است. قند حبه وقتی در دهان قرار می گیرد براحتی آب می شود. اما قند کله شکسته شده کمی محکمتر و سفت تر از قند حبه است و نیاز به زحمت آرواره ها دارد. می دانید که، هر مقدار زمان که قند در دهان بماند، احتمال اینکه به دندان ها آسیب بزند بسیار زیاد است. حالا برخی هم ترجیح می دهند تا زمانی که چای تمام نشده قند در دهانشان بچرخد، ما هم به نظر این دوستان احترام می گذاریم ( این فعل می گذاریم هم داستانی شده، مشخص نشده ببینیم گذاریم درسته گزاریم؟ دوستان دیگه خودتون ببخشید به بزرگواری).

قند کله

قند کله هم اگر شکسته شود و به بخش های کوچکتر تبدیل شود، بهتر است. چون مشتریان قند شکسته به مراتب از قند کله بیشتر است. تقاضا برای قند مصرف کننده امروز، نسبت به مصرف کننده دهه شصت مطمئناً متفاوت است. تا جایی که به یاد داریم، تا دهه ۸۰ قند را بصورت کوپنی دریافت می کردیم و برای خرید قند شکسته تمایلی نداشتیم. اما امروز، کسی حوصله قند شکستن ندارد و همان بهتر که بصورت شکسته آن را خریداری کند.

برخی کارخانه ها قند را با دستگاه های مخصوص به اندازه های کوچکتر تقسیم می کنند. البته ناگفته نماند که برخی افراد نیز از این فرصت استفاده کرده و قند کله را خریداری و در خانه خود می شکنند و می فروشند که خیلی هم کار ارزنده ای است.

مجموعه بازار شیرین ایران با مجموعه ای از برندها کار می کند و قادر است انواع قند و شکر را در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه کند. قیمت قند شکسته نایلونی را می توانید به قیمت روز از ما تهیه بفرمایید.

قند شکسته زنجان در وزن های مختلف و در بسته بندی های کارتنی و نایلونی موجود است.

قیمت روز محصولات ما هم اکنون در کانال تلگرام


تلفن تماس:
۰۹۱۶۹۹۸۹۵۳۴
۰۹۳۸۷۸۰۲۱۱۰
ایمیل:

persian.sugarmarket@gmail.com

کانال تلگرام: t.me/sugarmarket
پاسخگویی ۸ صبح تا ۸ شب
برچسب ها

علی حاجی پور

ساکن خوزستان، شهرستان شوشتر تحصیلات: لیسانس مدیریت صنعتی، فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران گواهینامه مدیریتی از موسسه آموزش عالی بهار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
تا اطلاع ثانوی قند و شکر سفید موجود نیست

لطفاً تماس نگیرید

قند و شکر قهوه ای نیشکر موجود است
اطلاع از قیمت قند و شکر قهوه ای در تلگرام
close-link
بستن